Szanowni Pacjenci!

W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną oraz ogłoszonym zaleceniem Narodowego Funduszu Zdrowia uprzejmie informuję, iż priorytetem Szpitala pozostaje nadal leczenie pacjentów onkologicznych i pediatrycznych na dotychczasowym poziomie.

Innego rodzaju planowe leczenie będzie realizowane w jednostkach Szpitala z uwzględnieniem bieżącej sytuacji epidemiologicznej w Szpitalu.

Jednocześnie informuję, że Szpital dołoży wszelkich starań, aby zachować ciągłość udzielanych świadczeń dla pacjentów przyjmowanych w bezpośrednim zagrożeniu utraty życia lub zdrowia (przyjęcia dyżurowe).

Ponadto, informuję, że z uwagi na występujące zakażenia wśród pracowników medycznych Szpitala oraz inne obostrzenia epidemiologiczne i związane z tym decyzje Wojewody Województwa Zachodniopomorskiego od dnia 20.10.2020 r. w trybie ostro dyżurowym działają następujące Kliniki Szpitala:

• Neurologii z Oddziałem Udarowym
  • Gastroenterologii
  • Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu
  • Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki
  • Otolaryngologii i Onkologii Otolaryngologicznej
  • Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej.

O każdej zmianie sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor SPSK 1 PUM