Wspólnie z Samorządem Polickim utworzony został Punkt Szczepień Powszechnych w Policach, tak aby mieszkańcy powiatu mieli łatwy dostęp do szczepienia przeciw COVID-19. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby każdy chętny mógł zaszczepić się blisko swojego miejsca zamieszkania.

Punkt został zlokalizowany w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Policach, wejście „B” i będzie obsługiwany przez 2 zespoły szczepiących.

Szczepienia pierwszych pacjentów rozpoczną się dzisiaj, tj. 12 maja od godz. 15:00. W pozostałe dni tygodnia (środa - piątek) w godzinach od 9:00 do 19:00. Dziennie wykonanych będzie około 120 szczepień.

Rejestracja do szczepień poprzez funkcjonujący system rejestrowy, czyli:

• bezpłatną, całodobową infolinię – 989, wystarczy podać nr Pesel i nr telefonu komórkowego wtedy otrzymamy SMS-a z potwierdzeniem wizyty na szczepienie,
  • rejestrację elektroniczną poprzez e-Rejestrację – należy posiadać profil zaufany,
  • wysłanie SMS-a na nr 664 908 556 lub 880 333 333 o treści „szczepimysie”
  • oraz bezpośredni kontakt telefoniczny z Punktem Szczepień w godzinach od 9:00 do 18:00 pod numerem tel. 667601329