UWAGA!  NA BADANIE ZABIERZ DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM I SWÓJ NR PESEL

PAMIĘTAJ

Na dwie – trzy godziny przed pobraniem wymazu nie należy:

• jeść posiłków,
  • myć zębów,
  • płukać jamy ustnej specjalnymi preparatami,
  • palić papierosów,
  • żuć gumy lub tabletek (np. na gardło),
  • używać kropli do nosa albo innych leków (np. syropów).

DLA PACJENTÓW PRZYJMOWANYCH DO SZPITALA SPSK NR 1 OBIEKT W SZCZECINIE

Badania RT - PCR  w kierunku koronawirusa SARS-CoV - 2 u dzieci i dorosłych wykonywane są  w Punkcie wymazowym funkcjonującym przy SOR dla Dzieci przy ul. Unii Lubelskiej 1 (boczny wjazd do Szpitala przy budynku Św. Mikołaja) w następujących godzinach:

• poniedziałek – piątekod godziny 8:00 do 14:00
  • sobota, niedziela (święta)– od godziny 8:00 do 12:00

Obowiązuje rejestracja telefoniczna codziennie - od godziny 10:00 do 15:00,

tel.: 538 515 050

UWAGA

Informujemy, iż od dnia 22.11.2021 r. (poniedziałek) preferowane godziny pobierania wymazów na badania w kierunku SARS-CoV-2 dla pacjentów do przyjęć planowych (dorośli i dzieci) wykonywane będą:

• we wszystkie dni tygodnia w godz. od 08:00 do 10:00

Wymazy dla pacjentów kierowanych przez jednostki spoza Szpitala:

• w dni powszednie (pn-pt) w godz. od 10:00 do14:00
  • w soboty, niedziele i święta od 10:00 do 12:00

DLA PACJENTÓW PRZYJMOWANYCH DO SZPITALA SPSK NR 1 OBIEKT W POLICACH

Badania RT - PCR  w kierunku koronawirusa SARS-CoV - 2 wykonywane są w Punkcie wymazowym usytuowanym w obrębie parkingu przy Szpitalu ul. Siedlecka 2, POLICE, codziennie w godzinach  od 10:00 do 12:00

INFORMACJA DLA PACJENTÓW  PO POBRANIU WYMAZU

• Prosimy aby od momentu pobrania badania do czasu przyjęcia do Szpitala ograniczył/ła Pan/Pani kontakty z osobami obcymi oraz przebywanie w miejscach publicznych do niezbędnego minimum.
  • Należy zgłosić się do planowego przyjęcia w wyznaczonym terminie. W przypadku wątpliwości dotyczących pobranego badania wirusologicznego otrzymają Państwo kontakt telefoniczny ze Szpitala.
  • W sytuacji otrzymania informacji o dodatnim wyniku w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 (Internetowe Konto Pacjenta/personel Szpitala) należy pozostać w domu zalecany kontakt z lekarzem POZ.

Zasady wykonywania testów w kierunku koronawirusa SARS–CoV-2 u pacjentów przyjmowanych/hospitalizowanych w SPSK Nr 1 PUM